SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Newsletter

First name / Imie
 
E-mail


ODZIEDZICZONE MARZENIA
Dreams from My Father AUDIOBOOK (CD MP3)
Barack Obama Wydawnictwo: Media Rodzina, 2008 Nośnik: 1 CD (format MP3) czas: 8 godz 16 min ISBN: 978-83-7278-338-7
List price: $19.95(Save 50% off)Online price: $9.98
Barack Obama (ur. 1961), jedyny czarny senator w obecnym Kongresie USA, członek Partii Demokratycznej, który ubiega się o partyjną nominację w wyborach prezydenckich 2008 roku, jest postacią nietuzinkową już choćby z racji pochodzenia - jest synem Kenijczyka i Amerykanki, córki farmera ze stanu Kansas.

To pochodzenie ukształtowało jego szczególną wrażliwość i tolerancję wobec różnic rasowych, kulturowych, terytorialnych. W książce, w której opisuje swoje życie, zadaje wiele trudnych pytań - o własną tożsamość, o to, ile w nim samym zostało z marzeń jego ojca, który chciał zmieniać swoją afrykańską ojczyznę, a także o to, co trzeba zrobić, żeby pozostać wiernym sobie i swojemu systemowi wartości.

Barack Obama (ur. 1961), jedyny czarny senator w obecnym Kongresie USA, członek Partii Demokratycznej, który ubiega się o partyjną nominację w wyborach prezydenckich 2008 roku, jest postacią nietuzinkową już choćby z racji pochodzenia - jest synem Kenijczyka i Amerykanki, córki farmera ze stanu Kansas. To pochodzenie ukształtowało jego szczególną wrażliwość i tolerancję wobec różnic rasowych, kulturowych, terytorialnych. W książce, w której opisuje swoje życie, zadaje wiele trudnych pytań - o własną tożsamość, o to, ile w nim samym zostało z marzeń jego ojca, który chciał zmieniać swoją afrykańską ojczyznę, a także o to, co trzeba zrobić, żeby pozostać wiernym sobie i swojemu systemowi wartości.