SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Newsletter

First name / Imie
 
E-mail


Wszechswiat w skorupce orzecha (Audiobook) (CD-MP3)
Stephen Hawking Heraclon, 2019 Nośnik: 1 płyta CD format MP3 czas: 3 godz. 46 min. ISBN: 978-83-8116-615-7
List price: $19.95(Save 15% off)Online price: $16.96
Co po „Krótkiej historii czasu”?
„Wszechświat w skorupce orzecha” Stephen Hawking wydał, aby opowiedzieć o najważniejszych odkryciach teoretycznych dokonanych po powstaniu jego najsłynniejszej „Krótkiej historii czasu”. W tej kontynuacji wprowadza czytelników w świat fizyki teoretycznej i opowiada o swoich próbach rozwiązania tajemnic Kosmosu.
Czytelnicy zainteresowani Teorią Wszystkiego poznają tu zasady działania Wszechświata – od supergrawitacji do supersymetrii, od teorii kwantów do teorii M, od holografii do dualności. Wraz z Hawkingiem dotrą do samego frontu nauki, by sprawdzić, czy superstruny i p-brany stanowią ostateczne rozwiązanie zagadki naszego istnienia.
„Wszechświat w skorupce orzecha” jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć Wszechświat, w którym żyjemy.

„Książka łączy dziecinne zadziwienie światem z intelektem geniusza. Zwiedzamy wszechświat Hawkinga, jednocześnie podziwiając jego umysł.”
„The Sunday Times”
„Hawking niewątpliwie ma naturalny talent nauczyciela – dobroduszny humor i umiejętność zilustrowania bardzo trudnych teorii za pomocą analogii zaczerpniętych z codziennego życia.”
„The New York Times”
"Umysł Hawkinga szybuje ponad przestrzenią i czasem, wydobywając na jaw sekrety wszechświata."
„Time”
Inne tytuly / Other titles
List price: $19.95(Save 15% off)Online price: $16.96