15 bledow ktore zabijaja zwiazek
John Aiken Remi, 2012 Strony / Pages: 232, miekka oprawa ISBN: 978-83-63142-63-6
List price: $20.95(Save 15% off)Online price: $17.81

Czy wasze miłosne związki kończą się, nim jeszcze na dobre się rozpoczęły?
Czy romansowanie jest dla was raczej źródłem klęsk niż sukcesów?
Czy zastanawiacie się, dlaczego wszyscy oprócz was znajdują sobie partnerów?

Wielu z nas zapewnia, że chce znaleźć kogoś wyjątkowego, a potem swoim działaniem zniechęca potencjalnych partnerów. Psycholog John Aiken zajmował się związkami partnerskimi przez piętnaście lat i doszedł do wniosku, że większość błędów, jakie popełniamy, to te, z których nie zdajemy sobie nawet sprawy.
John opisuje piętnaście barier skutecznie blokujących nas w miłosnej grze, a wśród nich - skłonność do wybierania ludzi nieosiągalnych, uwikłanie w przeszłość czy negatywne podejście. Dzieli się również własnymi doświadczeniami i objaśnia strategie, dzięki którym możliwe staje się pokonanie każdej przeszkody i stworzenie w życiu miejsca na prawdziwą miłość.

John Aiken jest psychologiem z piętnastoletnim doświadczeniem, specjalizuje się w doradztwie psychologicznym dla par i singli. Pracował w telewizji jako prezenter i ekspert w dziedzinie psychologii, prowadził własny program radiowy o zasięgu krajowym, zamieszczał artykuły w wielu czasopismach. Jest popularnym wykładowcą i trenerem, prowadzi prywatną praktykę w Sydney.